Vereniging van beeldende kunstenaars
Techniek | Ets |
Afmetingen | 73 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 83 x 112 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 5 x 8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 6.5 x 5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |