5. Buut 110

Buut 110

Buut 110

Vereniging van beeldende kunstenaars

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Ab Steenvoorden - tijdsbeeld '69 kopen? Bied vanaf 35!
Ab Steenvoorden - tijdsbeeld '69

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd24-02-2022 om 22:30

Jaartal1969
TechniekDroge Naald
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ab Steenvoorden - De broer van Durer kopen? Bied vanaf 45!
Ab Steenvoorden - De broer van Durer

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd29-05-2022 om 22:03

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst