5. Buut 110

Buut 110

Marry Hovig - Ets eigen druk kopen? Bied vanaf 95!
Marry Hovig (1942-1991) Nederlands Ets eigen druk
TechniekEts
Afmetingen73 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Kees Buurman - Menselijk Landschap 1988 kopen? Bied vanaf 750!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Menselijk Landschap 1988
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen83 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 750
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Wonder Woman - Ets
TechniekEts
Afmetingen5 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28