5. Cartoonisten

Cartoonisten

Cartoonisten

Cartoonisten hebben toch een speciale plek in de beeldende kunst. Deze groep geeft een overzicht van het werk van Cartoonisten aangeboden op Kunstveiling. De genoemde Cartoonisten hoeven geen onderlinge band te hebben, anders dan dat ze Cartoons maken. Onder Cartoons verstaan wij (politieke) spotprenten, humoristische tekeningen etc.

Pieter Hermanides - Figuren kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Hermanides (1932) Nederlands Figuren
TechniekLitho
Afmetingen48 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ari Stolk - Portret dame kopen? Bied vanaf 15!
Ari Stolk (1934-2017) Nederlands Portret dame
Afmetingen26 x 31 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 15
Ari Stolk - Brandganzen kopen? Bied vanaf 150!
Ari Stolk (1934-2017) Nederlands Brandganzen
TechniekGouache
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Gal - onbekend (c9b) kopen? Bied vanaf 295!
Gal (1940) Belgisch onbekend (c9b)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295