5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

De Cercle Graphique Européen was een genootschap voor verzamelaars van hedendaagse grafische kunst. Het genootschap, actief in de eerste helft van de jaren ’70, gaf zelf werken uit van hedendaagse grafische kunst. Deze werken werden speciaal voor de Cercle Graphique Européen vervaardigd door verschillende kunstenaars.

Lucebert - Kleuren zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Kleuren zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Groot bord gedecoreerd met vogel kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Groot bord gedecoreerd met vogel
Afmetingen5 x 30 x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Henry Moore - Mutter und Kind - Mother and Child kopen? Bied vanaf 1!
Henry Moore (1898-1986) Engels Mutter und Kind - Mother and Child
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 22.5 cm (h x b)
€ 1
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD-HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD-HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Ciel Rouge
TechniekLitho
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 160
2 biedingen
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Glazen design wandklok kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Glazen design wandklok
Afmetingen36 x 5 x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - Ingelijste litho: Phantom of the opera - 1993 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Phantom of the opera - 1993
TechniekLitho
Afmetingen103 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
Afmetingen80 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Corneille - Vis Corneille 1999 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vis Corneille 1999
TechniekKeramiek
Afmetingen5.5 x 24 x 19 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Corneille - Champagne Taittinger collection kopen? Bied vanaf 40!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Champagne Taittinger collection
TechniekOverig
Afmetingen35 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
€ 40
Karel Appel - Bols tenstoonstelling kopen? Bied vanaf 95!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Bols tenstoonstelling
TechniekLitho
Afmetingen97 x 70 cm (h x b)
€ 95
Corneille - Oiseau, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseau, mooi gelijst
Afmetingen52 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Lucebert - Against Apartheid kopen? Bied vanaf 50!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Against Apartheid
TechniekOffset
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 50
Corneille - Bord “Vrolijke vogel” kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “Vrolijke vogel”
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Lucebert - Litho van Lucebert kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho van Lucebert
TechniekLitho
Afmetingen41 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Lucebert - Litho van Lucebert kopen? Bied vanaf 140!
TechniekLitho
Afmetingen30 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Victor Vasarely - ARG-VIT kopen? Bied vanaf 275!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars ARG-VIT
Afmetingen77 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel “ kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel “
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Corneille - litho - 1975 - oplage 100 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho - 1975 - oplage 100
TechniekLitho
Afmetingen23 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Corneille - Keramisch bord 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramisch bord 'Vuurvogel'
TechniekKeramiek
Afmetingen30 x 30 x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Corneille - Sterke watervrouwenbloemen kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sterke watervrouwenbloemen
TechniekEts
Afmetingen48 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Corneille - FEAST IN THE GARDEN kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch FEAST IN THE GARDEN
TechniekLitho
Afmetingen99 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Corneille - Litho - Banlieue Nr. 119 - Geheel nieuw ingelijst Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - Banlieue Nr. 119 - Geheel nieuw ingelijst Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Corneille - Litho Nr. 39 - Le lapin et la lune - Geheel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 210!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho Nr. 39 - Le lapin et la lune - Geheel nieuw ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen43 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 210
1 bieding