5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

De Cercle Graphique Européen was een genootschap voor verzamelaars van hedendaagse grafische kunst. Het genootschap, actief in de eerste helft van de jaren ’70, gaf zelf werken uit van hedendaagse grafische kunst. Deze werken werden speciaal voor de Cercle Graphique Européen vervaardigd door verschillende kunstenaars.

Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen 2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 55
Corneille - ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Corneille - Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973) kopen? Bied vanaf 230!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973)
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 230
Corneille - zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - zeefdruk: Le reveil- 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Le reveil- 1992
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Zeefdruk: femme et oiseau- 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: femme et oiseau- 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1998
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974 kopen? Bied vanaf 75!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974
Techniek Offset
Afmetingen 60.5 x 60.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Corneille - Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: ‘Le Divan Bleu’ (1979)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Corneille - Litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Rose Tropique - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Corneille - Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - ingelijste litho:De betovering van de zomer - 1977 (nette lijst!!!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho:De betovering van de zomer - 1977 (nette lijst!!!)
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Karel Appel - 2 boeken: biografie 2000 (>576 pag.) & Cobra hardcover1988 kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 2 boeken: biografie 2000 (>576 pag.) & Cobra hardcover1988
Techniek Softcover
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 50
Corneille - 240800 - CoBra Cat 2003 kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 240800 - CoBra Cat 2003
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 21 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 195
Lucebert - Ingelijste litho: voorstelling van figuren in gesprek kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ingelijste litho: voorstelling van figuren in gesprek
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakte dame
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.300
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1991
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - zeefdruk: Mémoire de Bali 2 - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Mémoire de Bali 2 - 1993
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32.5 x 25.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - zeefdruk:La Femme et L’oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk:La Femme et L’oiseau - 1993
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32.5 x 39.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - litho: La vie verte - 2003 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La vie verte - 2003
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Corneille - Sterrenbeelden - ingelijst - 1989 - 250 ex. kopen? Bied vanaf 289!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sterrenbeelden - ingelijst - 1989 - 250 ex.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 112 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 289
Corneille - Litho - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Litho: 'L'oiseau rose exulte'(1968) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'L'oiseau rose exulte'(1968)
Techniek Litho
Afmetingen 92 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Litho - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Litho - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - POISSON HEUREUSE kopen? Bied vanaf 490!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch POISSON HEUREUSE
Techniek Aquagravure
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 490
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 50