Corneille (1922-2010) Vrouw met kat
Afmetingen | 62 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 200
1 bieding