5. Culturele Raad ZH

Culturele Raad ZH

Culturele Raad Zuid Holland

In alle provincies werden in de jaren vijftig culturele raden opgericht die in eerste instantie adviesorganen vormden. Later werden ze steeds meer gebruikt voor ondersteuning- en projectsorganisatie. De Culturele Raad Zuid Holland was adviseur van de provincie en ondersteunde het veld van professionele en amateurorganisaties. Uiteindelijk is de Culturele Raad Zuid Holland opgegaan in de stichting Kunstgebouw. Kunstgebouw ondersteunt basisscholen gemeenten in de provincie Zuid Holland om kwalitatieve cultuureducatie aan te bieden. Daarnaast werkt Kunstgebouw aan het bevorderen van de deskundigheid van en de samenwerking tussen basisscholen, gemeenten en culturele intstellingen.

Er worden 41 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Eduard van Zanden - Spelende kinderen - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Mooie zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem - Mooie zeefdruk uit 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1998
Afmetingen93 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van Vessem - 'Het Verlangen naar Duurzaamheid' kopen? Bied vanaf 75!
Henk van Vessem - 'Het Verlangen naar Duurzaamheid'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1999
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Henk van Vessem - Zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen80 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Chris van Tol - Op je tong bijten kopen? Bied vanaf 35!
Chris van Tol - Op je tong bijten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - De paardenrace kopen? Bied vanaf 30!
Aat Verhoog - De paardenrace

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013 kopen? Bied vanaf 199!
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2013
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Henk van Vessem - kleurenzeefdruk - 'Zonder titel' - 1989 kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem - kleurenzeefdruk - 'Zonder titel' - 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
Afmetingen60 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Sees Vlag - Zeefdruk: Spoorbrug bij Schipluiden - 1978 kopen? Bied vanaf 99!
Sees Vlag - Zeefdruk: Spoorbrug bij Schipluiden - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1978
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Freerk Los - Ingang Prinsenhof Delft en De Vlist kopen? Bied vanaf 90!
Freerk Los - Ingang Prinsenhof Delft en De Vlist

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohn54

TechniekEts
Afmetingen73 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Sees Vlag - Haastrecht Concordia kopen? Bied vanaf 45!
Sees Vlag - Haastrecht Concordia

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1983
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat kopen? Bied vanaf 50!
Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfijnweekend

Jaartal2008
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen98 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Henk van Vessem - kleurenzeefdruk | 'Winter' | 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem - kleurenzeefdruk | 'Winter' | 1997

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1997
Afmetingen46 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Sees Vlag - Den Haag, Koninginnegracht 58 - zeefdruk gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag - Den Haag, Koninginnegracht 58 - zeefdruk gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHaa010

Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eduard van Zanden - Bushalte kopen? Bied vanaf 45!
Eduard van Zanden - Bushalte

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEBi

Jaartal1979
TechniekGouache
Afmetingen49 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen105 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk van Vessem - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 85!
Henk van Vessem - zonder titel (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Sees Vlag - Modern kopen? Bied vanaf 35!
Sees Vlag - Modern

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzioni

Jaartal1972
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk van Vessem - Zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem - Zeefdruk - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1990
Afmetingen54 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!
Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen.

Geplaatst doorBergh

Afmetingen28 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfijnweekend

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk van Vessem - Compositie I met lijst (GJ-22) kopen? Bied vanaf 105!
Henk van Vessem - Compositie I met lijst (GJ-22)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen86 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ronald Raaijmakers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Raaijmakers - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOudewetering

TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Leo Voormolen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Leo Voormolen - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Louis Meys - De trap in Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!
Louis Meys - De trap in Scheveningen

Geplaatst doorEllen1955

Afmetingen39 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Auke de Vries - Verzinkte plaat kopen? Bied vanaf 375!
Auke de Vries - Verzinkte plaat

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekIJzer
Afmetingen8 cm x 4.2 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "De Meye" - 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Sees Vlag - Ingelijste zeefdruk: "De Meye" - 1980

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!
Auke de Vries - Grote ets kleine oplage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen73 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk van Vessem - liggend naakt kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem - liggend naakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem - Portret Compositie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPeter21260

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982) kopen? Bied vanaf 75!
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst