Herman Kruyder (1881-1935) Stilleven met steengoed kruik
Afmetingen | 26 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 600