5. It Boun fan Fryske Kunstners

It Boun fan Fryske Kunstners

Opgericht in 1941 - opgeheven in 1967

It Boun fan Fryske Kunstners

It Boun fan Fryske Kunstners was een organisatie waarbinnen verschillende kunstdisciplines verenigd waren. Dit waren o.a. literatuur, toneel, beeldende kunst en muziek. De vereniging organiseerde thema-avonden, lezingen, symposia en tentoonstellingen. Vanwege de verschillende disciplines die vertegenwoordigd werden binnen de vereniging, ontstonden er onenigheden. Dit leidde uiteindelijk tot de opheffing van It Boun fan Fryske Kunstners.

Johan Hemkes - Westertoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Westertoren Amsterdam
TechniekDroge Naald
Afmetingen61 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen] kopen? Bied vanaf 450!
Auke de Vries (1937) Nederlands zonder titel [serie 3 tekeningen]
TechniekPotlood
Afmetingen104 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Auke de Vries - 'Dal bij Dambon' in Noorwegen kopen? Bied vanaf 200!
Auke de Vries (1937) Nederlands 'Dal bij Dambon' in Noorwegen
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Andries van der Sloot - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 250!
Andries van der Sloot (1883-1955) Nederlands Zonnebloemen
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Johan Hemkes - Winschoten toren kopen? Bied vanaf 60!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Winschoten toren
TechniekEts
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Dick Osinga - Portret dame kopen? Bied vanaf 50!
Dick Osinga (1913-1997) Nederlands Portret dame
TechniekPotlood
Afmetingen38.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Johan Hemkes - Gezicht op Grou kopen? Bied vanaf 40!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Gezicht op Grou
TechniekEts
Afmetingen29.7 x 48.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40