5. Kubisme

Kubisme

Opgericht in 1907

Kubisme

Het kubisme is een stroming binnen de moderne kunst van de 20e eeuw. Het kubisme was vernieuwend omdat het met een ander perspectief werkte. Verschillende kanten van hetzelfde voorwerp worden weergegeven in kubistische werken. Er werden op het canvas meerdere gezichtspunten gemaakt, wat leidt tot het gevoel van diepte wanneer men naar het werk kijkt. Tegelijkertijd komt het werk de ruimte van de toeschouwer in. Een kubistisch werk lijkt abstract en geometrisch, maar het beeldt bestaande voorwerpen uit. De spanning tussen het driedimensionale op het tweedimensionale doek speelt dus een grote rol in het kubisme. Daarnaast werden de decoratieve kwaliteiten die bij de andere avant-garde kunsten een rol speelden ook afgewezen.

Er worden 13 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Pablo Picasso - twee drinkers (tab4) kopen? Bied vanaf 750!
Pablo Picasso - twee drinkers (tab4)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Hartung - abstract (tab4) kopen? Bied vanaf 220!
Hans Hartung - abstract (tab4)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 cm x 47 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009 kopen? Bied vanaf 595!
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2009
Afmetingen20 cm x 30 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Pablo Picasso - en andere! - Lot van verschillende affiches en uitgaves kopen? Bied vanaf 1!
Pablo Picasso - en andere! - Lot van verschillende affiches en uitgaves

Affiches

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOverig
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Pablo Picasso - Le vieux Roi kopen? Bied vanaf 1500!
Pablo Picasso - Le vieux Roi

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorWimvp

Jaartal1959
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Aftersale
Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Aftersale
Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII kopen? Bied vanaf 300!
Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPochoirArt

Jaartal1973
TechniekVaria
Afmetingen65.3 cm x 50.01 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!
Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie

Affiches

Geplaatst doorbarb52

TechniekOffset
Afmetingen71 cm x 64 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ossip Zadkine - afbeelding van Vincent en Theo van Gogh kopen? Bied vanaf 165!
Ossip Zadkine - afbeelding van Vincent en Theo van Gogh

Beeld / Object

Geplaatst doorMargie

Jaartal1964
TechniekBrons
Afmetingen7.5 cm x 7.5 cm x 0.4 cm (h x b x d)
Aftersale
Bernard Aubertin - Modellino Bruchato Su Tavola - 2009 - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 350!
Bernard Aubertin - Modellino Bruchato Su Tavola - 2009 - Gesigneerd - Uniek werk

Beeld / Object

Geplaatst doorSmoke

Jaartal2009
Afmetingen30 cm x 40 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale

Beeld / Object

Geplaatst doorSmoke

Jaartal2009
Afmetingen20 cm x 30 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Piet Mondriaan - Catalogue Raisonné kopen? Bied vanaf 70!
Piet Mondriaan - Catalogue Raisonné

Kunstboeken

Geplaatst doorclaboramsj

Jaartal1998
TechniekHardcover
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
Aftersale
Jean Lurcat - Coq rouge kopen? Bied vanaf 50!
Jean Lurcat - Coq rouge

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst