Fraaie Litho Picasso, naar het origineel uit 1950 - gesigneerd in de plaat! Uitgave 2000 gedrukt op zwaar geschept papier. Picasso Paris 2000/Editions Combat Pour La Paix / Imprime en France.
In goede staat met een heel klein vouwtje rechts onder (niet zichtbaar bij inlijsten)
Goed
Klein (1 cm) vouwtje linksonder .
Niet zichtbaar bij inlijsten.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Steenbergen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 16,00
€ 16,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00