Lid sinds 2024 / Steenbergen, Nederland
7 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 13 x 17 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1100 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 40 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 54 x 36 cm (h x b) |
Afmetingen | 35 x 35 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2600 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 34 x 41 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3000 g |
Techniek | Brons |
Gewicht | 2700 g |