3. items
  5. Land

Spanje Spanje

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Spaans.

Joan Gardy Artigas - Scene de la vie courante kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Scene de la vie courante
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Gardy Artigas - Coucher de soleil à Singapour kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Coucher de soleil à Singapour
TechniekLitho
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Imanol Marrodán - Ohne Titel (Identity Statements Series) kopen? Bied vanaf 75!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Zonder titel (Identity Statements Series)
TechniekC-Print
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Imanol Marrodán - Opaleszierendes Denken (Identity Revelations Series) kopen? Bied vanaf 65!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Opaalachtig denken (Identity Revelations Series)
TechniekC-Print
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Angel Vergara Santiago - zonder titel kopen? Bied vanaf 140!
Angel Vergara Santiago (1958) Belgisch Spaans zonder titel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Joan Miro - Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1970) kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1970)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Luis Penin - Gala de casamiento kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de casamiento
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Juan Garcia Ripolles - Chica kopen? Bied vanaf 3250!
Juan Garcia Ripolles (1932) Spaans Chica
TechniekGlas
Afmetingen36 x 29 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht3800 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.250
Joan Gardy Artigas - Afrika kopen? Bied vanaf 35!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Afrika
TechniekLitho
Afmetingen74 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Imanol Marrodán - Iris Ultramarin (Identity Dreams Series) kopen? Bied vanaf 75!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Iris ultramarijn (Identity Dreams Series)
TechniekC-Print
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jorge Castillo - EROTIK , 1972 signiert . kopen? Bied vanaf 200!
Jorge Castillo (1933) Spaans EROTIEK, ondertekend 1972.
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Joan Ponc - Kleurenoffset-litho: Tentoonstellings-Affiche uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Ponc (1927-1984) Spaans Kleurenoffset-litho: Tentoonstellings-Affiche uit 1998
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Jose Herrera - lithografie kopen? Bied vanaf 370!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie
TechniekLitho
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 370
Jose Herrera - hedendaagse kunstenaar kopen? Bied vanaf 450!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans hedendaagse kunstenaar
Afmetingen73 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jose Herrera - lithografie 1/10 kopen? Bied vanaf 410!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie 1/10
TechniekLitho
Afmetingen47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 410
Jose Herrera - tekening kopen? Bied vanaf 430!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans tekening
Afmetingen27 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 430
Juan Garcia Ripolles - Aquagravure kopen? Bied vanaf 295!
Juan Garcia Ripolles (1932) Spaans Aquagravure
TechniekGravure
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
TechniekLitho
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 895
Joan Miro - Litho uit Derriere le Miroir kopen? Bied vanaf 125!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litho uit Derriere le Miroir
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 125
Nuria Quevedo - Ereignis - Erschlossene Formen - rare Orig Lithographie handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Nuria Quevedo (1938) Duits Spaans Ontwikkelde vormen - zeldzame originele lithografie, handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 450!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litho’s I II III
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 450
Salvador Dali - Les Flechettes kopen? Bied vanaf 115!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans De darts
Afmetingen20 x 20 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Salvador Dali - Cheval Allegre kopen? Bied vanaf 650!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Gelukkig paard
Afmetingen78 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Salvador Dali - Heure triangulaire kopen? Bied vanaf 500!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Heure triangulaire
Afmetingen81 x 64 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 500
Jorge Castillo - OHNE TITEL 1973 Surrealismus kopen? Bied vanaf 150!
Jorge Castillo (1933) Spaans ZONDER TITEL 1973 Surrealisme
TechniekEts
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Salvador Dali - L’angélus architectonique de millet kopen? Bied vanaf 500!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans L’angélus architectonique de millet
Afmetingen82 x 65 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 500
Enrique Marin Munoz - gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi - kopen? Bied vanaf 180!
Enrique Marin Munoz (1935-1992) Spaans gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi -
TechniekCollage
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1961) kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte compositie, originele litho (1961)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 50
Pablo Picasso - Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022) kopen? Bied vanaf 325!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022)
TechniekKeramiek
Afmetingen26 x 23 x 23 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 325
Antoni Tapies - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000 kopen? Bied vanaf 59!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000
TechniekOffset
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
€ 59
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1985 kopen? Bied vanaf 59!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1985
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 59
Joan Gardy Artigas - Kleurenets: METAMORPHOSE uit 1982 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 70!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenets: METAMORPHOSE uit 1982 Handgesigneerd.
TechniekEts
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen69 x 48 cm (h x b)
€ 55
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
€ 55
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Tauromachie chinoise
TechniekLitho
Afmetingen83 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Joan Gardy Artigas - Journal sur la plage kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Journal sur la plage
TechniekLitho
Afmetingen55 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Miro - Parler seul kopen? Bied vanaf 105!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Parler seul
TechniekLitho
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
€ 105
Salvador Dali - 400 Obras de Salvador Dali de 1914 a 1983 kopen? Bied vanaf 50!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 400 Obras de Salvador Dali de 1914 a 1983
TechniekHardcover
Afmetingen31.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Joan Ponc - Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1973 kopen? Bied vanaf 59!
Joan Ponc (1927-1984) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1973
TechniekOffset
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
€ 59
Luis Penin - Gala de duda kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de duda
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ramiro Undabeytia - Mi Brocha kopen? Bied vanaf 50!
Ramiro Undabeytia (1952) Spaans Mi Brocha
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ramiro Undabeytia - Oleo kopen? Bied vanaf 60!
Ramiro Undabeytia (1952) Spaans Oleo
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60