3. items
  5. Land

SpanjeSpanje

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Spaans.

Er worden 83 kunstwerken aangeboden
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, geen kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, geenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Antoni Tapies - Zeldzame Kleurenaffiche BILDER und BLATTER uit 1984 kopen? Bied vanaf 65!
Antoni Tapies - Zeldzame Kleurenaffiche BILDER und BLATTER uit 1984Affiches

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1984
TechniekOffset
Afmetingen85 cm x 59 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Kleurenaffiche SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro - Kleurenaffiche SALA SAN PRUDENCIO uit 1986Affiches

Jaartal1986
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Kleurenaffiche XIII CONGRESO NACIONAL de CIRUGIA uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro - Kleurenaffiche XIII CONGRESO NACIONAL de CIRUGIA uit 1980Affiches

Jaartal1980
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Kleurenaffiche FUNDACIO--EXHIBITION uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro - Kleurenaffiche FUNDACIO--EXHIBITION uit 1982Affiches

Jaartal1982
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Antonio Saura - Kleurenlitho Affiche ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Saura - Kleurenlitho Affiche ROLAND GARROS 1997Affiches

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Kleurenlitho Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro - Kleurenlitho Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen69 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Castellvi - Olieverf op doek, Portret kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Castellvi - Olieverf op doek, PortretSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2009
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Kleurenlitho Affiche : OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro - Kleurenlitho Affiche : OBRA GRAFICA uit 1982Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1982
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Juan Marti - Fauvistisch Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Juan Marti - Fauvistisch RivierlandschapSchilderij

Geplaatst doorguidob

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ricardo Isasi Oascoaga - Golf karikatuur orgineel kopen? Bied vanaf 25!
Ricardo Isasi Oascoaga - Golf karikatuur orgineelTekening / Aquarel

Geplaatst doorPter

TechniekAquarel
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jorge Castillo - Gesigneerde litho - 1978 - 'Batiburillo' - HC kopen? Bied vanaf 90!
Jorge Castillo - Gesigneerde litho - 1978 - 'Batiburillo' - HCGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fernando de Nadal - Gemengde techniek op paneel, Nancy- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Fernando de Nadal - Gemengde techniek op paneel, Nancy- Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Fernando de Nadal - Gemengde techniek op paneel, El constructor mecánico- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Fernando de Nadal - Gemengde techniek op paneel, El constructor mecánico- Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Pablo Picasso - De Panfluit - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - De Panfluit - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen21 cm x 18 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Igor Stravinsky - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - Igor Stravinsky - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Portret - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - Portret - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Figuren - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - Figuren - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
Afmetingen24 cm x 17 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Paard - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso - Paard - Gemeente Musea Amsterdam persfoto 1967Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1967
Afmetingen23 cm x 16 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Merino - Stilleven met potten, flessen en vruchten -Parijs 1965- kopen? Bied vanaf 120!
Daniel Merino - Stilleven met potten, flessen en vruchten -Parijs 1965-Schilderij

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1965
Afmetingen54 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!
Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Salvador Dali - Menora kopen? Bied vanaf 220!
Salvador Dali - MenoraBeeld / Object

Geplaatst doorPino

TechniekBrons
Afmetingen8.5 cm x 6.5 cm x 1 cm (h x b x d)
Gewicht392 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Ricardo Isasi Oascoaga - Golf karikatuur kopen? Bied vanaf 20!
Ricardo Isasi Oascoaga - Golf karikatuurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPter

Afmetingen56 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Virginia -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Virginia -1996Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'En El Medio De Las Nubes' - 30/40 kopen? Bied vanaf 65!
Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'En El Medio De Las Nubes' - 30/40Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal2010
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Diepdruk/aquatint. Titel, van leer Holland. kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba - Diepdruk/aquatint. Titel, van leer Holland.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Antoni Tapies - erinnerungen II kopen? Bied vanaf 300!
Antoni Tapies - erinnerungen IIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJefdeschutter

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pablo Palazuelo - Sigilla kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Palazuelo - SigillaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho, kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Litho,Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, Le Rouge et le Noir, kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, Le Rouge et le Noir,Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Joan Miro - Miro samlade lithografier II kopen? Bied vanaf 275!
Joan Miro - Miro samlade lithografier IIKunstboeken

Geplaatst doorkooswiegmans

Jaartal1975
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
Enric Adsera Riba - PlORA,Zaandam 1976 kopen? Bied vanaf 65!
Enric Adsera Riba - PlORA,Zaandam 1976Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGREET

Jaartal1976
TechniekGravure
Afmetingen57.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijstPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Enric Adsera Riba - Pared amb Lletras kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared amb LletrasGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared LPGS kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared LPGSGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared amb nou forats kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared amb nou foratsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII kopen? Bied vanaf 300!
Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIIIPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorPochoirArt

Jaartal1973
TechniekVaria
Afmetingen65.3 cm x 50.01 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Angeles Nieto - Cuatro Animales kopen? Bied vanaf 100!
Angeles Nieto - Cuatro AnimalesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBarberadado

Afmetingen57 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Angeles Nieto - Mujer Gatuna kopen? Bied vanaf 200!
Angeles Nieto - Mujer GatunaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBarberadado

Afmetingen90 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gaspar Camps Y Junyent - Vrij grote originele lithografie van wereldberoemde reeks "damesportretten". kopen? Bied vanaf 50!
Gaspar Camps Y Junyent - Vrij grote originele lithografie van wereldberoemde reeks "damesportretten".Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPaprikatuin

TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Raquel Maulwurf - Twee figuren kopen? Bied vanaf 45!
Raquel Maulwurf - Twee figurenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooravholstein

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 550!
Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mariscal Javier - Olympische Spelen 1990 kopen? Bied vanaf 10!
Mariscal Javier - Olympische Spelen 1990Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlaasHofstra

Jaartal1990
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 675!
Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en CarborundumGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Salvador Dali - Salvador Dali 1904-1989 Het geschilderde werk, deel I en II kopen? Bied vanaf 65!
Salvador Dali - Salvador Dali 1904-1989 Het geschilderde werk, deel I en IIKunstboeken

Geplaatst doorLintage

Jaartal2007
TechniekHardcover
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
Enric Adsera Riba - Porta au portella, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Enric Adsera Riba - Porta au portella, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst