3. items
  5. Land

Spanje Spanje

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Spaans.

Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“) kopen? Bied vanaf 140!
Imanol Marrodán (1964) Spaans 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Techniek C-Print
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Miguel Rivera Bagur - **Prijs Verlaagd** Aquarel, Boerderij op het platteland kopen? Bied vanaf 140!
Miguel Rivera Bagur (1919-1993) Spaans **Prijs Verlaagd** Aquarel, Boerderij op het platteland
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Miguel Rivera Bagur - **Prijs Verlaagd** Aquarel "Mensen op het Land" kopen? Bied vanaf 140!
Miguel Rivera Bagur (1919-1993) Spaans **Prijs Verlaagd** Aquarel "Mensen op het Land"
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Luis Penin - Gala de funeral kopen? Bied vanaf 30!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de funeral
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 30
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 795!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Techniek Olieverf
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Joan Gardy Artigas - La Fête des Viscères kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans La Fête des Viscères
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Juan Munoz - Ofsettlithografie - 1993 kopen? Bied vanaf 350!
Juan Munoz (1953-2001) Spaans Ofsettlithografie - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Imanol Marrodán - El Mundo entero (Die ganze Welt) 2008 Auflage 09/50 kopen? Bied vanaf 65!
Imanol Marrodán (1964) Spaans El Mundo entero (Die ganze Welt) 2008 Auflage 09/50
Techniek C-Print
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Jorge Castillo - P regout maastricht kopen? Bied vanaf 30!
Jorge Castillo (1933) Spaans P regout maastricht
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Salvador Dali - Las Tres Gracias - Sterling Zilveren Reliëf - nummer 206/250 - Met Certificaten kopen? Bied vanaf 750!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Las Tres Gracias - Sterling Zilveren Reliëf - nummer 206/250 - Met Certificaten
Techniek Zilver
Afmetingen 38 x 33 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 750
Pablo Picasso - " JACQUELINE PICASSO ( ROQUE ) " kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans PICASSOS ATELIER - VILLA CALIFORNIE CANNES 1955
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 26.5 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Salvador Dali - 400 Obras de Salvador Dali de 1914 a 1983 kopen? Bied vanaf 50!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 400 Obras de Salvador Dali de 1914 a 1983
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Salvador Dali - 3 Luik 1976 Oplage II/III - Lithografie kopen? Bied vanaf 500!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 3 Luik 1976 Oplage II/III - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 87 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Pablo Picasso - Les Banderilles kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Les Banderilles
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 59 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1982 kopen? Bied vanaf 69!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1982
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 69
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho AFRIKA uit 1986 kopen? Bied vanaf 79!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho AFRIKA uit 1986
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 79
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LES INSEPERABLES uit 1986 kopen? Bied vanaf 79!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho LES INSEPERABLES uit 1986
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 79
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho. Afffiche: ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho. Afffiche: ROLAND GARROS 1997
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Luis Penin - Gala de sillas de ruedas kopen? Bied vanaf 27!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de sillas de ruedas
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 27
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982
Techniek Offset
Afmetingen 69 x 48 cm (h x b)
€ 59
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Afiche: FUNDACIO uit 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Afiche: FUNDACIO uit 1982
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 59
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho TURPIDE HONGROISE uit 1984 kopen? Bied vanaf 79!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho TURPIDE HONGROISE uit 1984
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 79
Alfonso Moreno - Stilleven met parkiet kopen? Bied vanaf 495!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Stilleven met parkiet
Techniek Olieverf
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Luis Penin - Gala de casamiento kopen? Bied vanaf 25!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de casamiento
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 25
Miguel Ybanez - Abstract werk 2005 kopen? Bied vanaf 30!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands Abstract werk 2005
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Miguel Ybanez - Abstract werk kopen? Bied vanaf 30!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands Abstract werk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 36 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables kopen? Bied vanaf 40!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Les Inséparables
Techniek Litho
Afmetingen 64.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Joan Gardy Artigas - Coucher de soleil à Singapour & Journal sur la plage kopen? Bied vanaf 55!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Coucher de soleil à Singapour & Journal sur la plage
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Pepe Espaliu - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Pepe Espaliu (1955-1993) Spaans Litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Joan Miro - "Litografía original X" 1970. Werkverzeichnis Cramer 160; Mourlot 866 kopen? Bied vanaf 95!
Joan Miro (1893-1983) Spaans "Litografía original X" 1970. Raisonné catalogus Cramer 160; Mourlot 866
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 49.5 cm (h x b)
€ 95
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Tauromachie chinoise
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Joan Gardy Artigas - La part des autres kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans La part des autres
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Joan Gardy Artigas - zeefdruk - L' hostie kopen? Bied vanaf 150!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans zeefdruk - L' hostie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 64 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Pablo Picasso - PICASSOS ATELIER - VILLA CALIFORNIE CANNES 1955 kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Litho
Afmetingen 26.5 x 42 cm (h x b)
€ 250
Joan Ponc - Kleurelitho. Affiche TENTOONSTELLING IN GENEVE (zeer zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Joan Ponc (1927-1984) Spaans Kleurelitho. Affiche TENTOONSTELLING IN GENEVE (zeer zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
€ 65
Pablo Picasso - The musketeer kopen? Bied vanaf 350!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans The musketeer
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Maria Teresa Torres - Zeefdruk, Vrouw in zwarte jurk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Maria Teresa Torres (1956) Spaans Zeefdruk, Vrouw in zwarte jurk - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Imanol Marrodán - Ohne Titel (Identity Promises-Reihe) kopen? Bied vanaf 125!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Zonder titel (Identity Promises-serie)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 18 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Angeles Nieto - La danza de la luz kopen? Bied vanaf 400!
Angeles Nieto (1963) Spaans Nederlands La danza de la luz
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 97.5 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Salvador Dali - Lady Godiva - Surrealistic Flowers - Homage to Venice kopen? Bied vanaf 1600!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Lady Godiva - Surrealistic Flowers - Homage to Venice
Techniek Litho
Afmetingen 64.5 x 49.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 1.600
Lita Cabellut - 2 hardcover boekwerken kopen? Bied vanaf 100!
Lita Cabellut (1961) Spaans Nederlands 2 hardcover boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 17.5 cm (h x b)
€ 100
Rufino Mesa Vazquez - Abstract figuur. kopen? Bied vanaf 60!
Rufino Mesa Vazquez (1948) Spaans Abstract figuur.
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 11 x 1.5 cm (h x b x d)
Gewicht 750 g
€ 60
Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans litho uit Le Gout du Bonheur" - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
€ 75
Luis Penin - gala di sullas de Ruedas kopen? Bied vanaf 55!
Luis Penin (1968) Spaans gala di sullas de Ruedas
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 55