Hans Hofmann - Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980

Hans Hofmann - Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980 kopen? Bied vanaf 85!
Hans Hofmann - Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980 kopen? Bied vanaf 85!Hans Hofmann - Kleurenoffset-litho. Affiche PACE/COLUMBUS uit 1980 kopen? Bied vanaf 85!
  • Hans Hofmann (1880-1966)
Type kunstwerkAffiches
Jaartal1980
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 78 cm (h x b)
Prachtige grote en zeldzame Kleurenaffiche van de bekende Duits-Amerikaanse schilder
Hans Hofmann  ( 1880-1966 )

Voor deze Affiche is een origineel wek van Hans Hofmann gebruikt.

De Affiche was voor de tentoonstelling bij Pace/Columbus in OHIO in 1980
Het werk is in de druk gesigneerd met monogram.

Door zijn werk had Hofmann grote invloed op de New Yorkse avant-garde van de jaren veertig, maar meer nog als een leraar - niet als studentenbegeleider (vrijwel niemand van de eerste generatie abstract expressionisten studeerde bij hem), maar door zijn colleges en geschriften. Niettemin had hij leerlingen, waaronder de Hongaars/Nederlandse kunstenares Sárika Góth.[1] Clement Greenberg schreef, dat men meer van de kleuren van Matisse kon leren van Hofmann, dan van Matisse zelf,[2] en dat niemand in Amerika "understood Cubism as thoroughly as Hofmann did".[2] Harrison noemt Hofmann, en Arshile Gorky, "significant figures involved in but not central to" de abstract expressionistische stroming.[3
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00