3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Jean Richardson - "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Jean Richardson (1940) Amerikaans "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - Nummeriert
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200
Metten Koornstra - BOSRAND kopen? Bied vanaf 25!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands BOSRAND
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 38.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 25
Jiri Anderle - Jiři Anderle "Lächelnd des Glück" 1967 - Auflage X - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 750!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 750
Nicolaas Wijnberg - BLOEIENDE ARTISJOK kopen? Bied vanaf 40!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands BLOEIENDE ARTISJOK
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Jack Youngerman - "Mandala (schwarz)" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 200!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200
Leo de Jong - Och, och kopen? Bied vanaf 150!
Leo de Jong (1931-2019) Nederlands Och, och
Techniek Acryl
Afmetingen 119 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Gerrit Groenewegen - Een Heijnst kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit Groenewegen (1754-1826) Nederlands Een Heijnst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Harry Langdon - "Angelina Jolie" - Fotoshooting" 11.01.1991 - Los Angeles - Blindstempel kopen? Bied vanaf 100!
Harry Langdon (1934) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 100
Anne Huitema - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 30!
Anne Huitema (1941) Nederlands Ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Bertus Voortman - Twente - Paard en wagen met vader en zoon kopen? Bied vanaf 30!
Bertus Voortman (1916-2012) Nederlands Twente - Paard en wagen met vader en zoon
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 30
Jiri Anderle - " Manipulace II" 1976 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 500
Anton Heyboer - Ets 1961 kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets 1961
Techniek Overig
Afmetingen 50 x 70 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 150
Aat Verhoog - Ruiters op paarden kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ruiters op paarden
Techniek Ets
Afmetingen 63.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Helmut Newton - "They are comming (dressed), Paris" 1981 - nummeriert kopen? Bied vanaf 100!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 24 cm (h x b)
€ 100
Anton Heyboer - Spanish Women kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Spanish Women
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 79.5 x 108 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Bertus Voortman - Boerderij met Hooibergen kopen? Bied vanaf 60!
Bertus Voortman (1916-2012) Nederlands Boerderij met Hooibergen
Techniek Acryl
Afmetingen 29.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Joop Klinkhamer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Joop Klinkhamer (1923) Nederlands Zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 62.5 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 70
1 bieding
Dirk Broeder - Foto van portret-tek ,m.l. broeder-schrijnder kopen? Bied vanaf 51!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Foto van portret-tek ,m.l. broeder-schrijnder
Techniek Digitale Print
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 51
Royal Boch - Delfts kopen? Bied vanaf 50!
Royal Boch (1841) Belgisch Delfts
Afmetingen 40 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
J.J. Voskuil - Leeuw - Litho kopen? Bied vanaf 34!
J.J. Voskuil (1926-2008) Nederlands Leeuw - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 38 cm (h x b)
€ 34
Hugo Claus - Cobra-compositie kopen? Bied vanaf 95!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Cobra-compositie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 47 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 95
Frans Nicolai - Zonder titel kopen? Bied vanaf 249!
Frans Nicolai (1937) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Wim Steijn - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder Titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 94 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Andre J. Verhorst - Duinen aan de Noordzee kopen? Bied vanaf 50!
Andre J. Verhorst (1889-1977) Nederlands Duinen aan de Noordzee
Techniek Potlood
Afmetingen 45 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Henk Poeder - Wielewaal kopen? Bied vanaf 90!
Henk Poeder (1964) Nederlands Wielewaal
Techniek Olieverf
Afmetingen 34 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Viktor IV - Logboek blad van het schip Henry David Thoreau. kopen? Bied vanaf 170!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Logboek blad van het schip Henry David Thoreau.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 34 cm (h x b)
Drager Papier
€ 170
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62.5 x 96.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Anton Heyboer - Confrontatie tussen 2 personen en het Heijboer systeem kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Confrontatie tussen 2 personen en het Heijboer systeem
Techniek Stift
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Anke Peddemors - Waterscooter 80x100cm kopen? Bied vanaf 75!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Waterscooter 80x100cm
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 75
Juliaan Severin - Boerderijstal met pauw kopen? Bied vanaf 50!
Juliaan Severin (1888-1975) Belgisch Boerderijstal met pauw
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jasper Banen - In beweging kopen? Bied vanaf 800!
Jasper Banen (1962) Nederlands In beweging
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 800
Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 25!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands De bomen
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Villeroy en Boch - Boris Zvorykin - Bord The Russian Fairy Tales kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Boris Zvorykin - Bord The Russian Fairy Tales
Afmetingen 1.5 x 21.5 x 21.5 cm (h x b x d)
Gewicht 350 g
€ 20
Corneille - Hommage aan Léopold Sédar Senghor, 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Léopold Sédar Senghor, 1974
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Jan Sluijters - Zittend vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 25!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zittend vrouwelijk naakt
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 47 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Terraco, voorheen St. Joris - Albert Meertens plaquette St Joris en de draak- St Joris Beesel kopen? Bied vanaf 125!
Terraco, voorheen St. Joris (1937-2010) Nederlands Albert Meertens plaquette St Joris en de draak- St Joris Beesel
Afmetingen 27 x 22 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Petra Dolleman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 26!
Petra Dolleman (1960) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 26
Christina Chalon - ets op Dubbel Leiden RPK watermerk papier: Huiselijk tafereel kopen? Bied vanaf 75!
Christina Chalon (1747-1808) Nederlands ets op Dubbel Leiden RPK watermerk papier: Huiselijk tafereel
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Leonard Maas - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 29!
Leonard Maas (1947) Nederlands gesigneerde Lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 39 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 29
Helmut Newton - Ombres Satin Lancôme - cibachroom - met op de achterkant gesigneerde herkomst kopen? Bied vanaf 650!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans Ombres Satin Lancôme - cibachroom - met op de achterkant gesigneerde herkomst
Afmetingen 37 x 52.5 cm (h x b)
€ 650
Mobach Keramiek - J.Vons - zeldzame meerkleurige goudluster vaas - J met beertje kopen? Bied vanaf 45!
Mobach Keramiek (1895) Nederlands J.Vons - zeldzame meerkleurige goudluster vaas - J met beertje
Afmetingen 12 x 13 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Patty Harpenau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 27
De Klaauw - Pauwenstaartbord- korenaren en veldbloemen- 1763-1806 kopen? Bied vanaf 10!
De Klaauw (1661-1840) Nederlands Pauwenstaartbord- korenaren en veldbloemen- 1763-1806
Afmetingen 4 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Jacqueline de Jong - Eet meer aardappelen, litho kopen? Bied vanaf 60!
Jacqueline de Jong (1939-2024) Nederlands Eet meer aardappelen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 70
2 biedingen