Sjouke Heins (1943) Litho, Gisteren was het nog niet droog - Ingelijst
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 50
1 bieding