Hendrik Spilman (1721-1784) De Buurt By Bloemendaal
Techniek | Handgekleurd |
Afmetingen | 26 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50