Louis Heijmans (1890-1977) Scholsche hoek Vlissingen
Techniek | Ets |
Afmetingen | 44 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 30
1 bieding