5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging De Keerkring stond bij de oprichting voor het samengaan van alle Nederlandse kunstenaars. De organisatie stelde zich hierbij ten doel de belangen te behartigen van alle Nederlandse kunstenaars, ongeacht hun artistieke, politieke of religieuze overtuigingen. Dit samengaan diende een algemeen belang, namelijk de culturele ontwikkeling van het Nederlandse volk. Na de beginjaren begon De Keerkring zich vooral sterk te maken voor figuratieve kunst, al bleven ze wel open staan voor andere kunstvormen.

Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
TechniekEts
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Corneille - 2003 - L'oiseau multicolore kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2003 - L'oiseau multicolore
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 75!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ascalaphus
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Max Reneman - Gouache op papier, In dit boek staat De Glopper - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Max Reneman (1923-1978) Nederlands Gouache op papier, In dit boek staat De Glopper - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen67.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Roland Topor - onbekende titel kopen? Bied vanaf 200!
Roland Topor (1936-1997) Frans onbekende titel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Corneille - 1998 - Le chat jaune kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Le chat jaune
Afmetingen45 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 45!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Geliefden
Afmetingen49 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Corneille - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder Titel
Afmetingen85 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 265
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Corneille - Vrouw Met Vogel kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw Met Vogel
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 290
Jan Sierhuis - Echtpaar kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Echtpaar
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Corneille - Six reves peints, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk
TechniekOffset
Afmetingen34.5 x 43 cm (h x b)
€ 30
Corneille - 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille
Afmetingen33 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
TechniekLitho
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 365
Corneille - portrait imaginair 1982 kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch portrait imaginair 1982
TechniekLitho
Afmetingen89 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Afmetingen43 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Corneille - 1989 - Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1989 - Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie
Afmetingen73 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Karel Appel - Pepie en Jaco GENUMMERD!! kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco GENUMMERD!!
TechniekSoftcover
Afmetingen33.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 150
Karel Appel - 'Cirque' kopen? Bied vanaf 58!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 'Cirque'
TechniekOffset
Afmetingen84 x 60 cm (h x b)
€ 58
Corneille - 'Portrait d' un été kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Portrait d' un été
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands olieverf op doek: Remise - 1989
Afmetingen83.5 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 899
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Jaap Hillenius - handgesigneerde ets | Zonder titel | 1972 kopen? Bied vanaf 60!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands handgesigneerde ets | Zonder titel | 1972
TechniekEts
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Corneille - Luxe uitgave met twee litho's | 'Corneille of de sensualiteit van het gevoel' kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Luxe uitgave met twee litho's | 'Corneille of de sensualiteit van het gevoel'
TechniekLitho
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Melle Oldeboerrigter - litho kopen? Bied vanaf 125!
Melle Oldeboerrigter (1908-1976) Nederlands litho
TechniekLitho
Afmetingen53.5 x 69 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Marie-Jose Robben - olieverf op doek | 'Panorama IX' | 2006 kopen? Bied vanaf 1750!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands olieverf op doek | 'Panorama IX' | 2006
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.750
Theo Daamen - handgesigneerde ets | 'Maskerade' | 1970 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 75!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands handgesigneerde ets | 'Maskerade' | 1970 (ZEER KLEINE OPLAGE)
TechniekEts
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Nic Jonk - Grote expressionistische zeefdruk - Amante - oplage 250 - fraai ingelijst - ges. kopen? Bied vanaf 170!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Grote expressionistische zeefdruk - Amante - oplage 250 - fraai ingelijst - ges.
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Aat Veldhoen - Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977. kopen? Bied vanaf 800!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977.
Afmetingen59.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 800
Corneille - 2004 - Impression de la Havane kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2004 - Impression de la Havane
TechniekLitho
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Dolf Zwerver - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Dolf Zwerver (1932-2010) Nederlands zonder titel
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Dirkje Kuik - Accijnstoren kopen? Bied vanaf 85!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Accijnstoren
TechniekLitho
Afmetingen41 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zeg maar dag met het handje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ger Lataster - Bijzondere handgekleurde litho - 1976 - kleine oplage (40) netjes ingelijst. kopen? Bied vanaf 60!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bijzondere handgekleurde litho - 1976 - kleine oplage (40) netjes ingelijst.
TechniekLitho
Afmetingen55 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
TechniekLitho
Afmetingen92 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Aat Veldhoen - Operatie, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Operatie, ets (prachtig ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen55 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Corneille - Best friends, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Best friends, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250