Herman Berserik (1921-2002) handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)
Techniek | Ets |
Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 100