Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977

Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
  • Herman Berserik (1921-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
OnderwerpPortret
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 x 22 cm (h x b)
Passe-partout60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/35

Ets van Herman Berserik. Titel: meisje met pop. Oplage: 15/35. Afmetingen incl passe-partout: H60 x b40cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b22cm. Het werk is midden onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Starttijd18-12-2023 om 2:01
Eindtijd29-12-2023 om 19:06
Openingsbod € 85
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland