5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

Willem Minderman - MANDJE II kopen? Bied vanaf 30!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands MANDJE II
TechniekEts
Afmetingen20 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jan Schoonhoven - ‘zonder titel’ - 1983 kopen? Bied vanaf 895!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands ‘zonder titel’ - 1983
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Jan Snoeck - 5 Stoelen - 1995 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 120!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands 5 Stoelen - 1995 - oplage 200
Afmetingen73 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Chris Le Roy - Bitterzoet woekerend op wilg kopen? Bied vanaf 50!
Chris Le Roy (1884-1969) Nederlands Bitterzoet woekerend op wilg
TechniekPotlood
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dirk Harting - Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Hendrikus Roodenburg - Schreierstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Schreierstoren in Amsterdam
TechniekAquarel
Afmetingen44 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Nicolaas Wijnberg - Picknick aan het meer kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Picknick aan het meer
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Gerard Verdijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 144!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 144
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
TechniekKeramiek
Afmetingen15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Willy Belinfante - Tekening kopen? Bied vanaf 10!
Willy Belinfante (1922-2014) Nederlands Tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23.7 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Hans Truijen - Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Johannes Christoffel van Reekum - Olieverf - landschap - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Johannes Christoffel van Reekum (1877-1943) Nederlands Olieverf - landschap - gesigneerd - ingelijst
Afmetingen26.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Paul Citroen - Litho Piet Clement kopen? Bied vanaf 10!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho Piet Clement
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zeg maar dag met het handje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands litho: Formatie - 1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 50!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Weissenbruch - & Isaac Weissenbruch - Twee stadsgezichten [OPRUIMING] kopen? Bied vanaf 15!
Jan Weissenbruch (1822-1880) Nederlands & Isaac Weissenbruch - Twee stadsgezichten [OPRUIMING]
TechniekOverig
Afmetingen24 x 30.5 cm (h x b)
€ 15
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
TechniekGouache
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 350
Martha Grondhout-Heshusius - Maastricht kopen? Bied vanaf 50!
Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) Nederlands Maastricht
TechniekAquarel
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem van Konijnenburg - Ruiter. Steigerend paard. Groot! kopen? Bied vanaf 99!
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Nederlands Ruiter. Steigerend paard. Groot!
TechniekLitho
Afmetingen59 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Ko Cossaar - Arm. Hand met ring. kopen? Bied vanaf 35!
Ko Cossaar (1874-1966) Nederlands Arm. Hand met ring.
Afmetingen65 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Karel Bleijenberg - Stilleven. Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 299!
Karel Bleijenberg (1913-1981) Nederlands Stilleven. Bloemen in vaas.
Afmetingen74 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 299
Jos van den Berg - Gemengde techniek op doek: Artportique - 2006 kopen? Bied vanaf 450!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Gemengde techniek op doek: Artportique - 2006
Afmetingen76 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Afmetingen42 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 899
Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Olieverf op doek: Stilleven met witte kan
Afmetingen96 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Paul van Eeden - Landschap in Frankrijk kopen? Bied vanaf 350!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Landschap in Frankrijk
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Kuiper - " Je thee wordt koud' kopen? Bied vanaf 500!
Jan Kuiper (1928-2017) Nederlands " Je thee wordt koud'
Afmetingen109 x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Jan Kuiper - " Zitten' kopen? Bied vanaf 350!
Jan Kuiper (1928-2017) Nederlands " Zitten'
Afmetingen97 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Fon Klement - olieverf op doek: sacre de l'automne (ritueel van de herfst) kopen? Bied vanaf 899!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands olieverf op doek: sacre de l'automne (ritueel van de herfst)
Afmetingen87 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 899
Johannes Christoffel van Reekum - Olieverf - landschap - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Afmetingen37 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80