Ans Wortel (1929-1996) 'heb je het gezien vriendin ... '
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 81.5 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350