Dit item is niet beschikbaar
Marc Chagall - 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
Karel Gomes - Dame, expressief in beweging
Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Oermoeder - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!