Joan Miro - Litho’s I II III

Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!
Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 480!
  • Joan Miro (1893-1983)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage1500
Lithografie I II III Spaanse uitgave 1977 Mourlot 1114 - 1036.
Galerie Maeght. Paris 1500 ex.
Typographically labelled S.A. Barcelona.
Het gaat om totaal 3 exemplaren word geveild als set.
Deze litho’s zijn origineel en mooi ingekaderd met passe partout.
Ik verklaar het echtheid van het werk
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 10,90
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20

Joan Miro (1893-1983)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  Nowe
Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
40 cm
50 cm
25 cm
32 cm
Openingsbod € 480
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHouthalen-Helchteren,  België
Starttijd28-4-2024 om 22:29
Eindtijd7-5-2024 om 21:37