FA. (2)

Aafke Kelly - Olieverf op papier | 'Zonder titel' | 1995

Aafke Kelly - Olieverf op papier | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 70!
Aafke Kelly - Olieverf op papier | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 70!Aafke Kelly - Olieverf op papier | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 70!Aafke Kelly - Olieverf op papier | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 70!Aafke Kelly - Olieverf op papier | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 70!Aafke Kelly - Olieverf op papier | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Aafke Kelly (1948)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie geabstraheerd werk van de hand van Aafke Kelly.

Door de kunstenares met olieverf op papier gemaakt en vervolgens gesigneerd en gedateerd in potlood.

De afbeelding zelf meet 38 x 31cm en is gemonteerd op een stevig onderblad.

Aafke Kelly (1948)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

670 verkochte items
31 cm
38 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:22
Eindtijd:03-04-2022 om 21:54
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland
VerzendingWereldwijd