Adolf Carel Nunnink - De Wezen - Verkocht

Adolf Carel Nunnink - De Wezen kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Adolf Carel Nunnink - De Wezen kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - De Wezen kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - De Wezen kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - De Wezen kopen? Bied vanaf 20!
  • Adolf Carel Nunnink (1813-1894)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1839
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Schilderkunst
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie litho door A.C. Nunnink naar een schilderij van H.J.Scholten  en gedrukt door C.W.Mieling
afm papier 26 x 35 cm
Mooie litho met wat puntjes geen probleem als je deze inlijst
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Adolf Carel Nunnink (1813-1894)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
15.5 cm
20.5 cm