Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten"

Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!
Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!Ageeth Boermans - Drieluik "Luchten" kopen? Bied vanaf 600!
  • Ageeth Boermans (1964)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2000
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Drie bij elkaar horende impressies van luchten. Ageeth Boermans laat zich graag inspireren door wat zij tijdens haar reizen ziet en meemaakt. De indrukken van luchten - in hun kleuren en vormen - heeft zij (ook) in dit drieluik vastgelegd.

Helaas kan ik dit niet meer in mijn woning kwijt vanwege andere aankopen/wisselingen. Dit drietal moet niet in de berging verdwijnen dus bied ik ze te koop aan.

Heeft alleen aan muur gehangen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarn, Nederland

Ageeth Boermans (1964)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Sandesan
Lid sinds 2019
0 verkochte items
50 cm
50 cm
Starttijd7-10-2019 om 21:19
Eindtijd22-10-2019 om 20:30
Openingsbod € 600
ObjectlocatieMaarn,  Nederland