Albert Geudens - interieur

Albert Geudens - interieur kopen? Bied vanaf 80!
Albert Geudens - interieur kopen? Bied vanaf 80!Albert Geudens - interieur kopen? Bied vanaf 80!Albert Geudens - interieur kopen? Bied vanaf 80!
  • Albert Geudens (1869-1949)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Grote kleurenets van Albert Geudens. Getekend rechtsonder, linksonder 'épreuve d'artiste'.
Kader in perfecte staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België

Albert Geudens (1869-1949)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  MarieLesy
Lid sinds 2020
0 verkochte items
75 cm
65 cm
65 cm
55 cm