Prachtig origineel werk van Albert Niemeyer. Het kunstwerk is prachtig ingelijst en klaar om aan de muur te hangen. Al op jonge leeftijd was Albert Niemeyer bezig met tekenen en schilderen. Toen hij in contact kwam met kunstenaars als Dali, Van Gogh, Appel en vooral Chagall en Picasso veranderde zijn leven voor altijd. Ze wisten alle facetten van het leven op hun eigen manier vorm te geven. In 1959 verhuisden zijn ouders naar Eindhoven, waar hij besloot een grafische opleiding te volgen. Na zijn opleiding in Eindhoven heeft hij een aantal jaren bij verschillende dierentuinen gewerkt. Naast het verzorgen van de dieren observeerde en schilderde hij ze zo realistisch mogelijk. Door de jaren heen werd hij steeds vrijer om te werken. Vanaf 1980 wijdt Albert Niemeyer zich volledig aan het kunstenaarschap. Hij maakt voornamelijk portretten door het maken van mixed media assemblages. Tijdens het maken van zijn werk laat hij zich vrijelijk beïnvloeden, waardoor een geheel aan stijlen zichtbaar is in zijn werk. Deze omvatten: futurisme, kubisme, abstracte kunst, dadaïsme, surrealisme, avant-garde en pop-art. In zijn werk bevrijdt hij persoonlijkheden uit de wereld van muziek, wetenschap en literatuur uit lang vervlogen tijden. Het waren persoonlijkheden die buiten de grenzen durfden te handelen en wier invloed vandaag de dag nog steeds zichtbaar is. Het karakter, de kleding en de tijd waarin de persoonlijkheden het kader en de vorm bepalen. Tijdens het bekijken van zijn kunst herontdekt de kijker de verschillende persoonlijkheden.