Zeldzame, Special Edition van het gevierde kunsttijdschrift ‘Derrière Le Miroir’ (nummer #156).
Geheel gewijd aan Aleksander Calder.
Getiteld: ‘Gouaches et totems’.
Eerste druk.
Met 2(!) originele litho's van Alexander Calder op velin de Rives papier, in uitstekende staat.
- 1. De cover.
- 2. De middelste pagina’s.
Afmetingen van beide litho’s zijn:
Lengte: 38 cm
Breedte: 56 cm
Bladzijden zijn ongebonden (dus zonder nietjes of draad, waardoor deze litho’s ook in te lijsten zijn). Zie foto’s.
1e editie softcover folio uitgegeven door Galerie Maeght in 1966.
Alle bladzijden zijn gefotografeerd voor een goede indruk van de zeer heldere kleuren van deze uitgave.
Het item is in heel goede staat met enkel lichte gebruikssporen op de -hoeken van de-cover. Op 5 plekjes is het papier ietsjes ruwer, maar niet storend verder. Zie hiervoor de detailfoto’s.
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
Wereldwijde verzending.
Ophalen mag ook, dat kan in Amsterdam.