Amleto Dalla Costa - Zeefdruk

Amleto Dalla Costa - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 300!
  • Amleto Dalla Costa (1929)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1970
DragerKarton
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Supermooie zeefdrukken Amletto dal la costa 4x
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beverwijk, Nederland

Amleto Dalla Costa (1929)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  Wwwwwww
Lid sinds 2019
0 verkochte items
30 cm
40 cm
30 cm
40 cm
Starttijd15-9-2019 om 18:06
Eindtijd22-9-2019 om 22:43
Openingsbod € 300
ObjectlocatieBeverwijk,  Nederland