Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's

Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!
Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!
  • Ando Hiroshige (1797-1858)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Periode1800 t/m 1899
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst31 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ik bied u een prachtige prent aan van de hand van de wereldberoemde Ando Hiroshige.

Dit betreft een verbeelding van een toneelscene waarin Wakasanosuke de confrontatie aan gaat met Moronao.

Het verhaal (vertaald van Ukiyo-e.org):
Om subversieve optredens te voorkomen, verbood de regering de presentatie van recente gebeurtenissen. De toneelschrijvers van Chishingura vermeden censuur door een aantal fictieve subplots toe te voegen en deze in de 14e eeuw te plaatsen. Ze creëerden ook namen voor hun personages, hoewel mensen er al snel achter kwamen welk theatraal personage elk historisch personage vertegenwoordigde. De in ongenade gevallen heer Asano werd Enya Hangan, en zijn vijand Kira werd Kono Moronao. Deze prent toont een scène uit het eerste bedrijf en toont de confrontatie tussen Moronao en Enya's collega Momoi Wakasanosuke, en niet Enya zelf - nog een draai aan het feitelijke verhaal. Wakasanosuke, gekleed in paarse ceremoniële kledij, houdt zijn zwaardgevest vast en kan nauwelijks zijn woede bedwingen. In het zwart zwaait Moronao provocerend met zijn waaier naar hem, alsof hij de woede van de jongeman wil aanwakkeren. De vrouw achter Wakasanosuke is Enya's vrouw, Kaoyo, die leed onder Moronao's ongewenste romantische avances. Hun gedrag geeft goed de spanning onder hen weer, wat uiteindelijk resulteert in de fatale gebeurtenis in bedrijf 3.
Gezien de leeftijd in goede, ingelijste conditie. Heeft zeker leeftijd, en dat mag worden gezien.
Foto's maken deel uit van de beschrijving van de conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Ando Hiroshige (1797-1858)

Japans Japans Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Elmar
Lid sinds 2019
23 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
43 cm
31 cm
35 cm
23 cm
Starttijd12-2-2024 om 6:15
Eindtijd21-2-2024 om 21:18
Openingsbod € 100
ObjectlocatieRosmalen,  Nederland