Ando Hiroshige (1797-1858) Ikenohata vanuit heuvel van Yushima Tenjin tempel 1848
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100