Prachtige prent van de beroemde Kitagawa Utamaro. Hoewel ik de prent ingelijst heb gekocht, was dit dusdanig slordig gedaan dat ik hem zal verkopen zonder lijst. De prent was aan de achterzijde op het passe partout geplakt met normale plakband. Dit heeft sporen nagelaten op de achterzijde van de prent (zie foto's). De drie prenten zijn aan elkaar bevestigd. Wanneer u deze wilt splitsen zou ik dat door een papierrestaurateur laten doen. De uitlijning van de volledige afbeelding is best aardig gedaan door een vorige eigenaar.
Indien u de prent komt ophalen mag u de originele lijst ook erbij krijgen.
Aan de hand van onderstaande bronnen heb ik de conclusie getrokken dat deze prent een vroege recarved editie is uit begin 20e eeuw (1910-1920). Deze versie is alleen op het rechterdeel voorzien van de naam Utamaro Hishu, zoals zijn handtekening vermeldt.
Ik heb zo goed mogelijk foto's genomen om u een volledig beeld te geven van de afbeelding. Extra foto's zijn op verzoek altijd mogelijk.
Foto's maken deel uit van de beschrijving. Verzending altijd mogelijk op kosten en risico van koper. Deze prent zal in een stevige koker worden verzonden.
Bronnen: Online onderzocht via ukiyo-e.org en artelino.com
Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Extra foto's kunnen op uw verzoek altijd worden toegezonden. Indien gewenst kan er worden verzonden, maar altijd op kosten en risico van de koper. Wanneer verzendkosten hoger zijn dan tijdens het maken van de advertentie is ingeschat, worden de hogere verzendkosten van de verzendmaatschappij gerekend. Ik zal mijn uiterste best doen deugdelijk te verpakken.
Redelijk
Zie ook omschrijving.
Achterzijde diverse sporen van oude plakband. Hier en daar een klein scheurtje of vlekje zichtbaar (met name zichtbaar vanaf de achterzijde) Bij opnieuw inlijsten met een passe partout hoeft geen lichte schade zichtbaar te zijn.
Tot 2 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25