Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635

Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!
Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635 kopen? Bied vanaf 250!
  • Willem Jansz. Blaeu (1571-1638)
Type kunstwerkCartografie
Jaartal1635
TechniekHandgekleurd
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Prachtige handgekleurde gravure van Willem Janszoon Blaeu uit 1635.

Zeldzame uitgave van Blaeu's kaart van Brabant, georiënteerd met het westen bovenaan de kaart. Rechtsonder een prachtige cartouche met een zittende vrouwenfiguur die een wereldbol en kompassen draagt ​​en het wapen van Brabant. Links zit een tweede vrouwtje bovenop de cartouche en naast het wapen. De kaart omvat het gebied tussen de rivieren Rijn, Maas en Schelde, met Namen als meest zuidelijke stad. Uit de uitgave uit 1635 van Blaeu's Atlas Novus. De kaart verscheen voor het eerst in Blaeu's zeldzame Atlas-bijlage uit 1631.  Na al die jaren nog een zeer aantrekkelijke kleur.

Bij voorkeur ophalen ivm de grootte en kans op schade bij transport.

Uit de atlas:
Toonneel des Aerdriicx, ofte Nieuwe Atlas, dat is beschryving van alle landen. Nu nieulycx uytgegeven, door Wilhelm en Iohannem Blaeu

Herkomst:
Gekocht bij Veilinghuis Onder de Boompjes in Leiden.

Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Extra foto's kunnen op uw verzoek altijd worden toegezonden. Indien gewenst kan er worden verzonden, maar altijd op kosten en risico van de koper. Wanneer verzendkosten hoger zijn dan tijdens het maken van de advertentie is ingeschat, worden de hogere verzendkosten van de verzendmaatschappij gerekend. Ik zal mijn uiterste best doen deugdelijk te verpakken.
Prachtige professioneel ingelijst. De gravure is in prachtige staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Willem Jansz. Blaeu (1571-1638)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Elmar
Lid sinds 2019
23 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
73 cm
63 cm
50 cm
40 cm
Openingsbod € 250
ObjectlocatieRosmalen,  Nederland
Starttijd2-5-2024 om 21:07
Eindtijd11-5-2024 om 22:00