Niet of onleesbaar gesigneerd - Gekregen stuk (onbekend)
Jan Schoonhoven - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Beniti Cornelis - Zonder titel
Doek van 80x80
acryl op doek
gesigneerd en Uniek
Ophalen in overleg
Starttijd | 7-2-2014 om 16:05 |
Eindtijd | 21-2-2014 om 16:05 |