Andries Bos - A5600-7, Portret van twee figuren

Andries Bos - A5600-7, Portret van twee figuren kopen? Bied vanaf 50!
Andries Bos - A5600-7, Portret van twee figuren kopen? Bied vanaf 50!Andries Bos - A5600-7, Portret van twee figuren kopen? Bied vanaf 50!Andries Bos - A5600-7, Portret van twee figuren kopen? Bied vanaf 50!
  • Andries Bos (1925)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2003
DragerBoard
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A5600-7, Andries Bos, Portret van twee figuren, olie op board, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2003, boardmaat 60,5 x 50,5, niet ingelijst.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Werk bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, randschade door ontbreken lijst.

Andries Bos (1925)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
50.5 cm
60.5 cm
Starttijd15-1-2021 om 11:53
Eindtijd24-1-2021 om 20:32
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland