Hardcover boekwerk. Gesigneerd met zwarte pen op het 2e blad. Losse houtsnede van een man, papiermaat 15x10.5 cm Kalender van het jaar 2000.
Goed
goede gebruikte staat. Boek heeft een kleine beschadiging aan de rug en foxing bovenkant blz. De houtsnede heeft lichte randschade.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 20,00