Dit item is niet beschikbaar
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gekregen stuk (onbekend)
Jan Schoonhoven - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Beniti Cornelis - Zonder titel