het Kunstwerk is aangeschaft in een galerie in Switzerland, De titel staat op de achterkant en het schilderij is door de schilder gesigneerd en gedateerd ,op de voorkant staat zijn monogram. We zijn ook in het bezit van twee boeken van de schilder waar alle tentoonstellingen in vermeld staan waar zijn werk is ten toon gesteld tussen 1951 en 2000 (hoofdzakelijk in Duitsland ge-exposeert) . In het boek is ook zijn biografie vermeld. wij zijn in het bezit van de originele aankoop factuur ter waarde van CHF 1800 aangekocht op 20 Februari, 2021. Wij zijn onlangs verhuisd naar Belgie en hebben helaas geen plaats meer voor dit kunstwerk
Nieuwstaat
koeriersdienst