August Oleffe - ' Portret van een jong meisje'

August Oleffe - ' Portret van een jong meisje' kopen? Bied vanaf 295!
August Oleffe - ' Portret van een jong meisje' kopen? Bied vanaf 295!August Oleffe - ' Portret van een jong meisje' kopen? Bied vanaf 295!August Oleffe - ' Portret van een jong meisje' kopen? Bied vanaf 295!August Oleffe - ' Portret van een jong meisje' kopen? Bied vanaf 295!August Oleffe - ' Portret van een jong meisje' kopen? Bied vanaf 295!August Oleffe - ' Portret van een jong meisje' kopen? Bied vanaf 295!
  • August Oleffe (1867-1931)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie aquarel van jong meisje.
Mooi ingelijst in vergulde kader, die u er gratis bijkrijgt.
Zeer bekende kunstenaar.
Vertegenwoordigd in verschillende musea, o.a. in Brussel

aan muur
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,50
Naar Nederland € 36,50

August Oleffe (1867-1931)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  tomverbeiren
Lid sinds 2020
1 verkochte items
35 cm
45 cm
30 cm
40 cm
Starttijd24-6-2021 om 8:58
Eindtijd8-7-2021 om 21:00
Openingsbod € 295
ObjectlocatieAntwerpen,  België