Zeer mooie antieke karaf. Ze is niet gesigneerd omdat Baccarat pas in 1936 begon met merktekens te plaatsen. Ze is terug te vinden in de catalogus van Baccarat. Minieme gebruikssporen. Mooie schittering.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 6,04