Bob Stikkers - de gelukstrein

Bob Stikkers - de gelukstrein kopen? Bied vanaf 25!
  • Bob Stikkers (1944)
Jaartal1991
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DE GELUKSTREIN
WERK in goede conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dilbeek, België

Bob Stikkers (1944)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Movemeon
Lid sinds 2021
0 verkochte items
43 cm
53 cm
30 cm
40 cm
Starttijd20-4-2021 om 12:37
Eindtijd1-5-2021 om 11:00
Openingsbod € 25
ObjectlocatieDilbeek,  België