Bob Tenge - Puttertje

Bob Tenge - Puttertje kopen? Bied vanaf 300!
  • Bob Tenge (1934)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2006
DragerKoper (Metaal)
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst29 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrouw met puttertje op haar hand

Bob Tenge (1934)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Maribob
Lid sinds 2018
0 verkochte items
29 cm
29 cm
25 cm
25 cm
Starttijd11-9-2019 om 13:43
Eindtijd22-9-2019 om 21:53
Openingsbod € 300
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland