Brons - Meisje bij het water - Verkocht

Brons (Onbekend) - Meisje bij het water kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Brons (Onbekend) - Meisje bij het water kopen? Bied vanaf 1!Brons (Onbekend) - Meisje bij het water kopen? Bied vanaf 1!Brons (Onbekend) - Meisje bij het water kopen? Bied vanaf 1!Brons (Onbekend) - Meisje bij het water kopen? Bied vanaf 1!Brons (Onbekend) - Meisje bij het water kopen? Bied vanaf 1!Brons (Onbekend) - Meisje bij het water kopen? Bied vanaf 1!Brons (Onbekend) - Meisje bij het water kopen? Bied vanaf 1!
  • Brons
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen9.5 x 6 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig brons vermoedelijk beeldje van een meisje dat knielt bij het water.

Zeer goede staat.

Maker onbekend.

Gewicht is 350 gram.
Zeer goed
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 21,50

Brons

Alle items van deze kunstenaar (33)

Geplaatst door  Wetering11
Lid sinds 2018
19 verkochte items
6 cm
9.5 cm