Jack Liemburg - Zeer groot werk
Jan Willem Versteeg - Paborito
Bram van Velde - Litho - Compositie in paars
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Brons |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Afmetingen | 23 x 27.5 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bloemendaal, Nederland |
Objectlocatie | Bloemendaal, Nederland |
Starttijd | 15-2-2023 om 13:03 |
Eindtijd | 13-3-2023 om 14:12 |