Carl Wilhelm Mieling - Een Fruitstukje 1846

Carl Wilhelm Mieling - Een Fruitstukje 1846 kopen? Bied vanaf 20!
Carl Wilhelm Mieling - Een Fruitstukje 1846 kopen? Bied vanaf 20!Carl Wilhelm Mieling - Een Fruitstukje 1846 kopen? Bied vanaf 20!Carl Wilhelm Mieling - Een Fruitstukje 1846 kopen? Bied vanaf 20!Carl Wilhelm Mieling - Een Fruitstukje 1846 kopen? Bied vanaf 20!
  • Carl Wilhelm Mieling (1815-1903)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1846
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Schilderkunst
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 14 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie Litho van  Een Fruitstukje getekend en  gedrukt door C.W.Mieling  1846
Licht vlekkerig buiten afbeelding
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00