Caspar Jacobsz. Philips - Arnhem, Gezicht op de Grote Markt, Prinsenhof, Stadhuis.. Tirion 1741 - Verkocht

Caspar Jacobsz. Philips - Arnhem, Gezicht op de Grote Markt, Prinsenhof, Stadhuis.. Tirion 1741 kopen? Bied vanaf 30!
Prenten voor 1900

Caspar Jacobsz. Philips - Arnhem, Gezicht op de Grote Markt, Prinsenhof, Stadhuis.. Tirion 1741 kopen? Bied vanaf 30!Caspar Jacobsz. Philips - Arnhem, Gezicht op de Grote Markt, Prinsenhof, Stadhuis.. Tirion 1741 kopen? Bied vanaf 30!Caspar Jacobsz. Philips - Arnhem, Gezicht op de Grote Markt, Prinsenhof, Stadhuis.. Tirion 1741 kopen? Bied vanaf 30!Caspar Jacobsz. Philips - Arnhem, Gezicht op de Grote Markt, Prinsenhof, Stadhuis.. Tirion 1741 kopen? Bied vanaf 30!Caspar Jacobsz. Philips - Arnhem, Gezicht op de Grote Markt, Prinsenhof, Stadhuis.. Tirion 1741 kopen? Bied vanaf 30!
  • Caspar Jacobsz. Philips (1732-1789)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1741
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Afmeting: 17 x 21 cm.

Conditie: goed/zeer goed. Voldoende marges. Met vouw als uitgegeven. Verso: blank. Handgekleurd.

Volledige titel: De groote Markt, het Princen Hof, Stad Huis en Hoofd Kerk te Arnhem

Uitgegeven door I. Tirion te Amsterdam in 1741
Binnen Nederland € 8,50

Caspar Jacobsz. Philips (1732-1789)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  DikVissers
Lid sinds 2017
39 verkochte items
21 cm
17 cm