Caspar Merian - Der Goes Originele Oude Gravure Merian 1659

Caspar Merian - Der Goes Originele Oude Gravure Merian 1659 kopen? Bied vanaf 35!
Caspar Merian - Der Goes Originele Oude Gravure Merian 1659 kopen? Bied vanaf 35!Caspar Merian - Der Goes Originele Oude Gravure Merian 1659 kopen? Bied vanaf 35!Caspar Merian - Der Goes Originele Oude Gravure Merian 1659 kopen? Bied vanaf 35!Caspar Merian - Der Goes Originele Oude Gravure Merian 1659 kopen? Bied vanaf 35!
  • Caspar Merian (1627-1686)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1659
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Cartografie
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Afmeting: 17,5 x 26 cm.

Conditie: uitstekend. Middenvouw als uitgegeven. Verso: blank. Mooi handgekleurd.

Kopergravure verschenen in "Topographia Germania Inferioris", uitgegeven door Caspar Merian in Frankfurt, a.d. 1659.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50

Caspar Merian (1627-1686)

Nederlands NederlandsDuits Duits

Geplaatst door  DikVissers
Lid sinds 2017
39 verkochte items
26 cm
17.5 cm