Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||||
Het werk heeft een paar gaatjes daarmee valt het werk dan in de categorie beschadigd. Het doek moet ook strakker gespannen worden om het perfect te maken. De eenvoudige lijst doet zijn werk. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 21-4-2024 om 18:22 |
Eindtijd | 27-4-2024 om 13:00 |
Objectlocatie | Breda, Nederland |