FA. (3)

Chris Jansen - Bloemen in vaas

Chris Jansen - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  PeeBee

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Chris Jansen (1918-1961)
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
Lijst54 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kleurrijk schilderij van Chris Jansen

Vaas met bloemen, lijst in goed staat.

Chris Jansen (1918-1961)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  PeeBee

Lid sinds 2022
0 verkochte items
37 cm
54 cm
32 cm
48 cm
Starttijd:10-01-2022 om 11:34
Eindtijd:24-01-2022 om 19:45
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier